top of page

GYROTONIC® dersleri vücudu o anki sınırlarının ötesine götürmek için tasarlanmıştır. İnsanlar GYROTONIC® dersinden hareket özgürlükleri artmış, daha güçlü  ve çevik olarak çıkarlar. 

GYROTONIC® egzersizleri, bir yaralanmanın iyileşme sürecinde olan, bedensel bir engelle yaşamakta olan bir birey ya da elit sporcular gibi birbirinden tamamen farklı durumdaki herkesin faydalanabileceği tarzda tasarlanmıştır.

GYROTONIC® Metodu kişinin enerji yollarını açan, sinir sistemini uyaran, hareket kapasitesini arttıran, güç ve hareket verimliliğini geliştiren benzeri olmayan orijinal bir metoddur.

GYROTONIC® egzersizleri ile sarsmadan ve sıkıştırmadan her hareket bir diğerine akar, eklemlere doğal bir hareket akışı sağlar. Bu özenle hazırlanmış hareket dizileri, denge, verimlilik, güç ve esneklik yaratır. 

 

GYROTONIC® egzersizleri sporcuların performanslarını arttırmaya yardımcı olur, rehabilitasyonda olanlar daha hızlı ve tam iyileşirler. Metodu, egzersiz yapan kişiye rehberlik edecek, destekleyecek ve becerilerinde daha ileriye gitmesine yardımcı olacak özel cihazlar kullanır.

GYROTONIC® egzersizleri sporcuların performanslarını arttırmaya yardımcı olur, rehabilitasyonda olanlar daha hızlı ve tam iyileşirler. egzersizleri sporcuların performanslarını arttırmaya yardımcı olur, rehabilitasyonda olanlar daha hızlı ve tam iyileşirler.

2017-Logo-PNG-Transparent-Backround.png

Work within the comfort zone of your body move without effort and with a smile in your hearth. Be kind to yourself and dont compore to others. Watch what happens - you will grow and your body will evolve

-Juliu Horvath-

bottom of page