top of page

GYROKINESIS® METODU

Başarılı sporcular, fitness tutkunları, ileri yaş grupları, ameliyat sonrası iyileşme sürecinde olanlar, bedensel bir engelle yaşamakta olanlar gibi hayatın her alanından gelmiş insanlar, GYROKINESIS® yapabilir.

GYROKINESIS® seansının sonunda, kişinin bütün sistemi uyanır ve dengelenir. Nefese odaklanmak parasempatik sinir sistemini harekete geçirir, bu da bir sakinlik içerisinde iyi olma hissi ve zihinsel netlik sağlar. Koordine hareketlerle nefes ve zihne odaklanan benzersiz ve orijinal bir metoddur.

GYROKINESIS® Metodu bütün vücuda hitap eden, enerji yollarını açar, sinir sistemini harekete geçirir, hareket kapasitesini arttırır ve  işlevsel kuvvet oluşturur, ritmik, birbirinin içerisine kaynayarak akan hareketlerden oluşur.

GYROKINESIS® dersinde mat ve tabure kullanılır, özel bir ekipmana ihtiyaç duyulmaz. Bir ekipmanın desteği ve yönlendirmesi olmadığı için GYROKINESIS® sınıfında katılımcılar ders sırasında vücutlarını daha çok dinlemek ve mola vermek durumundadırlar.

2017-Logo-PNG-Transparent-Backround.png

When you are thankful for life and thankful for everything that surrounds you it manifests in a certain kind of feeling in the body.

-Juliu Horvath-

bottom of page